O klubie

Klub 500 – Łódź jest autonomicznym, dobrowolnym  Stowarzyszeniem skupiającym Prezesów i Dyrektorów Firm i Instytucji mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego.

Jako cele działalności Stowarzyszenia przyjęto:

•  prowadzenie działalności na rzecz rozwoju regionu,
  •  integracja przedstawicieli środowisk gospodarczych regionu łódzkiego,
  •  wspieranie działań pomagających szefom firm w kierowaniu przedsiębiorstwami.

Przyjęte cele statutowe Stowarzyszenie realizuje poprzez wymianę doświadczeń, organizację spotkań z przedstawicielami życia gospodarczego, polityki, samorządów,
a także przedstawicielami nauki. Ważne miejsce w działalności Stowarzyszenia zajmuje promowanie podmiotów gospodarczych i ich właścicieli oraz prezesów uzyskujacych najlepsze wyniki, a także działajacych zgodnie z zasadami „Fair play”.

Przynależność do Klubu jest wyróżnikiem i swoistą rekomendacją w świecie biznesu.